"Totallängd om ca. 201 km med 7st unika ss om ca. 72 km och ett serviceuppehåll efter SS4 i Fagersta. Arrangörsnoter är producerade av Anders Åberg, Apex.se, med hjälp av Jemba Inertia Based Notes System."
» TV-tablå för helgens Barum Czech Rally Zlin. Barum Czech Rally Zlin till helgen, fredag inleds med träning, kval och shakedown där kvalet för Rally2 ekipagen kan ses live i vår WebTV & Video-avdelning. Rallystart under kvällen med en publiksträc... (2025-08-12 06:04:24)
» Grupp H som ny klass ut i Europa - vill man det? Ted Malm har under de sex år som han drivit Volvo Euro Cup blivit uppvaktad av olika förare, team, arrangörer och publik om jag inte skulle öppna upp en klass för de trimmade Volvo bilarna.